Monitoring - hala garażowa

Informujemy, że decyzją Zarządu Wspólnoty, zostaną zamontowane dodatkowe kamery monitorujące halę garażową w budynku Szosa Lubicka 15a. Prace zostaną wykonane do dnia 31.07.2016.

 

Monitoring

Informujemy, że dla mieszkańców budynków Szosa Lubicka 15A istnieje możliwość uzyskania dostępu do podglądu online z kamer monitoringu zainstalowanego na terenie osiedla. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących logowania prosi się o kontakt mailowy.

 

Otwiernie bramy telefonem

Od dnia 06.05.2016 została odłączona możliwość otwierania bramy z przycisku znajdującego się na słupku przy wyjeździe z Osiedla Piernikowego. Jednocześnie uruchomiono fukcję otwierania szlabanu / bramy za pomocą telefon komórkowego. Każdy właściciel może wskazać dwa numery telefonów, które mają możliwość korzystania z tej funkcji. Chęć włączenia usługi prosimy zgłaszać mailem lub smsem. Dodatkowe piloty do bram, można nabyć w biurze Administracji Osiedla.

 

Organizacja Ruchu

Na terenie Osiedla Piernikowego mamy wykonaną stałą organizację ruchu, której projekt znajduje się w poniższych plikach. Projekt został zatwierdzony przez Wydział Ruchu Drogowego w Toruniu. W sytuacji nieprawidłowego parkowania lub zastawiania prywatnych miejsc, mają Państwo możliwość zgłaszania tego typu przypadków do Straży Miejskiej. Jednocześnie informujemy, że właściciele miejsc postojowych mogą odbierać karty parkingowe.

 

Furtka

Wejście na teren Osiedla Piernikowego za pomocą zamka szyfrowego w domofonie odbywa się poprzez wprowadzenie prefixu z numerem budynku:

Szosa Lubicka 15A – 1

Najpierw wprowadzamy numer budynku, zatwierdzamy <kluczyknastępnie numer mieszkania i czekamy na połączenie z lokalem lub zatwierdzamy <kluczyk> i wprowadzamy 4-cyfrowy kod przypisany do mieszkania.

Kody przypisane do mieszkania, dostępne są w biurze Administracji Osiedla.

 

Zarząd Wspólnoty

Mieszkańcy przy ul. Szosa Lubicka 15A reprezentowani są przez zarząd wspólnoty mieszkaniowej w składzie: 

  • Piotr Ciuryłło
  • Martyna Ostrowieńska
  • Aleksandra Kowalska

 

Pliki do pobrania

adobe reader icon Projekt organizacji ruchu

adobe reader icon Rysunek do projektu stałej organizacji ruchu

adobe reader icon Regulamin porządku domowego